Simona Nováková

Partner
+420 775 104 040
simona.novakova@finally.cz
Mou prioritou je, aby klient ze schůzky vždy odcházel bohatší, než přišel – nejen finančně, ale i životně. Když totiž nemá člověk srovnaný život a jasně nastavené hodnoty, peníze pro něj budou vždy spíš starostí. Součást mé práce je proto v jistém smyslu komplexní osvěta.

Mimo to dokážu v klientovi spatřit jeho potenciál (finanční i životní) a spolu s ním pracovat na jeho naplnění. Klienta navíc nikdy nikam netlačím, ale jdu s ním tam, kam chce. Vždy však tak, aby si tím nezkomplikoval život a byl ve všem, co dělá, úspěšnější.

K tomu využívám dlouholeté expertní znalosti trhu i osobního rozvoje, přičemž vše zmíněné se střetává v pojmu „investování“. Jako investici však vnímám cokoliv, co zlepšuje kvalitu života klientů, patří sem tedy i investice do vzdělání a seberozvoje. Proto mě moji klienti vidí více jako finančního kouče a konzultanta než finančního poradce.

V osobním životě se mi nyní plní vše, co jsem si kdy od života přála. Můj pracovní život je i mou zálibou a koníčkem, sportuji, cestuji, ráda trávím čas se svým mužem, přáteli, věnuji se seberozvojovým metodám jako Access Consciouness, Access Bars a Access E. Facelift a podílím se na seberozvojových programech Women Of The Future, Hojnost apod.