Finanční služby tak, jak je potřebujete vy, ne váš poradce

Konečně!

Finanční služby tak, jak je potřebujete vy, ne váš poradce

Konečně!

FINANČNÍ SPOJENECTVÍ

Chcete, aby vás peníze dělaly svobodnější a šťastnější? Vyjasněte si s námi, jaké cíle jsou pro vás v životě důležité a společně je zrealizujeme. Naše konzultace platíte hodinově, takže víte, že jsme skutečně vaším spojencem, ne spojencem finančních institucí.

FINANČNÍ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

Pokud ale hledáte jen konkrétní nejvhodnější produkt (hypotéku, pojištění nebo investici), využijte poradenství hrazené provizí.

Finanční spojenectví

Rozhodnutí, které může změnit nejen váš rozpočet, ale celý život

start_ikona

Ujasněte si po čem
v životě toužíte pro váš úspěšný finanční start

Nasměrujte své peníze,
aby pracovaly pro vaše sny a cíle

Spravujte svůj majetek s finančním spojencem

start_ikona

Nastavme
pevný základ
pro vaše finance

Nastavte si své životní cíle, myšlení a návyky hned na začátku své kariéry tak, abyste co nejdříve žili podle svých představ. Ujasněte si, co k dosažení cílů potřebujete ze světa financí.

Vylaďme
vaše současné
finanční nastavení

Zjistěte, zda pro vás váš majetek a finanční produkty pracují na maximum a co je potřeba změnit, aby to tak bylo. Nasměrujte své peníze k plnění vašich snů a cílů i v dalších etapách vašeho života.

Zaměřme se
na růst a správu
vašeho majetku

Získejte partnera pro správu svého majetku, který se na váš majetek a možnosti jeho rozvoje bude dívat objektivně a komplexně a dá vám nezávislý názor a doporučení pro další kroky.

Zprostředkování produktů

Za provizi vám sjednáme nejvýhodnější hypoteční či spotřebitelský úvěr, pojištění nebo rentabilní investici.

Ať už se bude jednat o nový produkt či změnu vaší stávající smlouvy, rádi se s vámi podělíme o aktuální situaci na trhu a vybraný produkt vám zprostředkujeme. Máte tak zaručeny nejlepší dosažitelné podmínky, komunikaci s finanční institucí a následnou péči v případě nutných změn.