Jakub Vojtěch

Partner
+420 733 510 423
jakub.vojtech@finally.cz
Pomáhám klientům být bohatší. Pro někoho je to získat bezpečně a výhodně bydlení snů, pro jiného osvobozující klid spojený s profesionální správou majetku. Většina z nás chce cítit větší svobodu, nezávislost a možnosti, které s penězi úzce souvisí. Každého pak překvapí, jaký obrovský potenciál u Vás dokážeme objevit a naplnit.

Svou hodnotu a přínos pro klienty stavím v první řadě na důvěře. Když si věříme, můžeme k sobě být upřímní a tím porozumět Vašim skutečným potřebám a problémům. Důvěra zvyšuje efektivitu naší spolupráce – rychlost i velikost dosahovaných výsledků.

Věřím, že každý jsme největším expertem na svůj život – tedy víme nejlépe, co nám slouží a co škodí. Proto klientům přináším jak odborné informace, tak koučovací otázky a techniky. Vedu Vás procesem, kdy si sami uvědomujete, co je pro Vás důležité, co opravdu chcete, co to obnáší a co Vám dnes brání to mít. Vybereme nástroje a strategie, které sedí Vám a kterým věříte – proto Vám budou fungovat dlouhodobě. Výsledkem pro Vás je větší svoboda dnes i v budoucnu.

Jsem certifikovaný finanční konzultant – Europian Financial Advisor (www.efpa.cz)

Jsem certifikovaný osobní kouč – osobní re|design (www.fyso.cz).

Jsem profesionál s 12ti letou praxí a především jsem vždy 100% na Vaší straně.

Mimo práci si užívám čas s rodinou a přáteli. Snažím se být inspirativním a milujícím tátou, partnerem, přítelem i člověkem celkově. Mám velké štěstí, že má práce je i má vášeň. Skládání sil s klienty na cestě k jejich úspěchu mi denně dodává energii a inspiraci být co největším přínosem pro druhé.