Radim Houdek

Partner
+420 606 576 016
radim.houdek@finally.cz
Mou největší předností je obrovský tah na branku – nikdy nic neodkládám, a když dostanu zakázku, jednoduše se do ní zakousnu, dokud ji nedokončím. Základním rysem mých řešení je však vždy i jejich funkčnost a bezproblémovost pro klienta. Nechci totiž nikdy tlačit na výsledek, který s ním není v souladu. Nedílnou součástí mého přístupu je proto i empatie.

Nejsem však žádný hazardér, ale profesionál, kterého skvěle vystihuje heslo „dvakrát měř a jednou řež“. Klientovi proto zásadně představuji jen taková řešení, se kterými si jsem stoprocentně jistý.

Mimo tahu na branku a profesionality však dbám i na partnerství, s čímž souvisí i má další silná stránka. Dokážu podat i složité věci natolik jednoduše, že je klient schopný se sám rozhodnout i v těch nejkomplikovanějších situacích. Může se tak stát mým plnohodnotným partnerem, který spoluurčuje podobu spolupráce. Právě takový druh spolupráce, plný oboustranného zapálení, mě baví a uspokojuje.

Ve volném čase se věnuji manželce a dva a půl ročnímu synovi, jezdím na kole, hraji golf a v poslední době často řeším, jak nalézt balanc mezi tím vším a prací. Mou další touhou je také více specializovat a rozšířit náš tým o odborníky na jednotlivé oblasti z finančního světa.